Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

24/04 Ostatni "wielki" wiec wyborczy Janusza Korwin-Mikke'go

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To było Waterloo! / Realacja 25.04.2015, 16:56

 

Nczas.pl: DUMNA BOGATA POLSKA

24 kwietnia na Placu Zamkowym w Warszawie  odbył się    wielki wiec  wyborczy Janusza Korwin-Mikkego,  kandydata partii  KORWiN na prezydenta RP, na którym   zebrało się kilkaset osób.   Janusz Korwin-Mikke przemawiał ze specjalnego, dwupiętrowego autobusu wyborczego z odkrytym dachem wśród entuzjastycznych  reakcji  tłumu.

Tekst & foto: Biuro Prasowe Partii KORWiN  

<>

To moja ostatnia notka o "Januszu Kurwinie", ... zdemotywowali mnie.

Mam wrażenie, że GO powstrzymaliśmy.

Następny w kolejce:  Kukiz ! ! !

 

>>> http://nczas.com/wiadomosci/polska/dumna-bogata-polska/

 

 * Jeśli napiszę tu jeszcze raz "napastliwą" notkę o Januszu Korwin-Mikke, możecie mnie nazywać 1000-krotnym Goebelsem. - Miejmy miłosierdzie, ... ile można. (:

KOMENTARZE

 • Sariusz tekastanczyka.blog.pl
  Z zamieszczonego zdjęcia wynika, że nie było tam więcej niż 50-100 osób. Więcej korwiplerowców chodzi na wiece Komora i nosi z sobą flagi, których tu nie ma. No, ale Lenin też miał niskie poparcie, a władze zdobył. Sekret? Trzeba przekabacić marynarzy Aurory.

  >>> http://nczas.com/wiadomosci/polska/dumna-bogata-polska/

  - skomentowano pod artykułem w organie prasowym partii KORWiN
 • Q*rwa, ... zmarnowałem tu dwa ostatnie dni!*
  red.Nichcik

  * Dziękuję wszystkim za pomoc. (:
 • PKW wprowadza w błąd? "Zasady głosowania korespondencyjnego są niejasne"
  Niejasne i niezrozumiałe są zasady głosowania korespondencyjnego - alarmuje Fundacja imienia Stefana Batorego. Sytuacji nie wyjaśnia stanowisko Państwowej Komisji Wyborczej, która na swojej stronie internetowej opublikowała komunikat o tej formie głosowania, ale bez instrukcji, jak oddać ważny głos.

  Do wyborów prezydenckich pozostały dwa tygodnie, a PKW nie poinformowała szczegółowo, jak oddać ważny głos przy głosowaniu korespondencyjnym. 10 maja w wyborach prezydenckich po raz pierwszy każdy będzie mógł skorzystać z tej formy głosowania - pod warunkiem, że zgłosi taki zamiar do poniedziałku, do 27 kwietnia.

  Olga Skarżyńska z inicjatywy "Masz Głos, Masz Wybór" podkreśla, że Państwowa Komisja Wyborcza nie ostrzega, że wrzucając kopertę do skrzynki pocztowej oddajemy nieważny głos. - Kiedy wypełnimy kartę wyborczą, zakleimy wszystkie koperty, musimy udać się na pocztę i oddać list w ręce urzędnika. Nie wolno wrzucać koperty do skrzynki pocztowej - ostrzega Skarżyńska.

  Państwowa Komisja Wyborcza podała na swojej stronie internetowej komunikat w sprawie zasad głosowania korespondencyjnego, ale jest on nieprecyzyjny i może wprowadzać w błąd - dodaje Skarżyńska. - Na stronie PKW pojawia się słowo "nadać" - to może mylić, wyborca dostaje kopertę zaadresowaną i opłaconą, wydaje się, że intuicyjnie wrzucamy głos do skrzynki pocztowej - ostrzega przedstawiciela Fundacji Batorego.
 • @Nichcik 07:09:50 BOJKOT WYBORÓW
  Przestań agitować Polaków aby brali udział w żydowskiej hucpie pod nazwą wolne wybory Dobrze wiesz że wynik wyborów nie zależy od wyborców tylko od dyrektywy jaką otrzyma z zagranicy PKW Czemu więc agitujesz na rzecz okupantów Polski?? Co z tego masz że kolaborujesz z okupantami Polski??Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Nichcik 06:18:53
  1000 osób minimum było, a w Krakowie będzie ponad 5 000 .

  zmarnowałeś tutaj swój czas ? chyba nie za frajer ta pisanina..
 • @Nichcik 06:18:53
  https://www.youtube.com/watch?v=5rG6Pu2nZm4&feature=player_embedded
 • Dzięki uprzejmości portalu Neon24.pl mogę komentować
  ... korzystam z przyznanego mi przywileju. / Pozdrawiam.

  red.Nichcik

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930