Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
574 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Naczelny Psychiatra wzywa kandydata Andrzeja Dudę, i innych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Głowa państwa nie powinna być pusta, powinna też być własna, i mieć rozum. Powinna mówić własnym głosem, i nie powinna nadawać na falach Radia "Głos Ameryki", bo to zniekształca przekaz.

 

W związku z powyższym, w trybie jak najszybszym, wzywam kandydata Andrzeja Dudę, i innych kandydatów uważających się za godnych, do założenia konta na Neon24.pl celem prześwietlenia i sprawdzenia, czy czaszka i głowa kandydata, wraz z zawartością, upoważniają kandydata do zaszczytu ubiegania się, i ewentualnego noszenia Korony Polskiej. 

Andrzej Duda: Nie brakuje mi ani odwagi, ani determinacji. Jeżeli zostanę wybrany na Prezydenta RP, będzie to okres ciężkiej pracy, ale i zasypywania podziałów społecznych. Tak rozumiem rolę Prezydenta RP - zapowiedział podczas prezentacji programu kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda, który podpisał dziś (28.02) umowę programową z Polakami.

Andrzej Duda zadeklarował, że jeśli zostanie wybrany na Prezydenta RP, wywiąże się z umowy, jaką podpisał w trakcie przedstawiania przez siebie czterech filarów programowych, na których ma się zasadzać jego prezydentura. A są nimi: rodzina, praca, bezpieczeństwo, dialog.

Jak podkreślał, państwo niepotrzebnie wkracza w obszary, które powinny być pozostawione rodzicom. Chodzi m.in. o wychowywanie i edukację dzieci.

- Rodzina powinna otrzymywać ze strony państwa realne wsparcie - mówił Duda, przypominając jednocześnie, że wsparcia potrzebują ludzie, którzy zostali oszukani przez bankierów i wzięli kredyty we frankach szwajcarskich.

Zdaniem Dudy, państwo polskie powinno dostrzegać i wynagradzać trud rodzicom prowadzącym dom, a prezydent walczyć o rodziców dzieci niepełnosprawnych, ponieważ to właśnie oni dają nam wszystkim piękny przykład walki o dobro najbliższych.

- Młode rodziny muszą pozostać w kraju i nie uciekać pod opiekę innych rządów. Musimy dać im perspektywy - mówił, akcentując, iż władza nie może zmuszać rodziców do posyłania dziecka do szkoły w wieku 6 lat.

Według kandydata PiS na Prezydenta RP podniesienie wieku emerytalnego było wielką niesprawiedliwością i ta niesprawiedliwość wymaga natychmiastowej zmiany. Dlatego też, jak obiecał, przywróci poprzedni wiek emerytalny. Zapowiedział również realizację palącej potrzeby odważnego planu odbudowy polskiej gospodarki.

- Polski przemysł został zniszczony i rozgrabiony, to blokuje możliwości rozwojowe młodych Polaków - dodał. Jednocześnie podkreślił, że na arenie międzynarodowe Polska wcale nie jest gorszym państwem.

- Nie będę się bał jechać do Brukseli i walczyć o polskie interesy - zadeklarował, przypominając, iż w Unii Europejskiej mówi się o potrzebie reindustrializacji Europy, z czego Polska powinna korzystać.

Kandydat PiS stwierdził także, że w Polsce nie będzie dobrze rozwijających się firm, jeżeli ludzie będą czuli, że Polska nie jest bezpieczna. Natomiast bezpieczeństwo naszego kraju to kilka obszarów: sytuacja międzynarodowa, wojsko, bezpieczeństwo energetyczne, codzienne życie Polaków.

- Trzeba wrócić do rzetelnej pracy w Grupie Wyszehradzkiej i razem rozbudowywać sojusz europejski - podkreślał Duda, informując zarazem o priorytetach Polski: tworzenia obrony cywilnej, obrony terytorialnej, budowania armii obronnej.

- Polska zawarła niekorzystną umowę gazową z Rosją. Jak rząd PO-PSL mógł się zgodzić na takie warunki? - pytał Andrzej Duda, uwypuklając fakt, że to polski węgiel jest fundamentem gospodarki a zarazem kwestą polskiej racji stanu i bezpieczeństwa Polaków.

Andrzej Duda mówił także o polskim wymiarze sprawiedliwości: „Nominacji sędziowskich będę udzielał po głębokim zastanowieniu się, czy dany człowiek jest tego godny”, „Prokurator generalny to dziś de facto ktoś, kto jest symbolem, gdyż nic nie może - to musi się zmienić”.

Zasygnalizował również, że obecnie w Polsce jest wiele grup społecznych, które czują się opuszczone - rodzice 6-latków, obrońcy lasów, rodzice niepełnosprawnych i wykazywał, iż brakuje prezydenta, gdy do Sejmu RP te wszystkie grupy społeczne przywożą miliony podpisów pod protestami.

Podczas konwencji programowej Andrzeja Dudy głos zabrała również wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Na początku zażartowała z kompromitacji prezydenta Bronisława Komorowskiego, następnie podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w kampanię wyborczą.

- My Polacy musimy sobie zdać sprawę z tego, że jesteśmy wielkim narodem, który ma szansę na spełnienie marzeń - mówiła, dodając, iż „kampanię będziemy prowadzić z pełną determinacją. Naszym celem jest zwycięstwo. I zwyciężymy. Nie boimy się”.

W prezentacji programu Andrzeja Dudy wzięły udział setki młodych osób, a także najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości z Jarosławem Kaczyńskim na czele. >>>> 
 //nichcik.neon24.pl/post/119716,sluby-lwowskie-kandydata-andrzeja-dudy

Poniżej prezentujemy 10 zobowiązań Andrzeja Dudy: 

o

<>

WEZWANIE:

PSYCHIATRA NACZELNY WZYWA KANDYDATA ANDRZEJA DUDĘ

Głowa państwa nie powinna być pusta, powinna też być własna, i mieć rozum. Powinna mówić własnym głosem, i nie powinna nadawać na falach Radia "Głos Ameryki", bo to zniekształca przekaz.

W związku z powyższym, w trybie jak najszybszym, wzywam kandydata Andrzeja Dudę, i innych kandydatów uważających się za godnych, do założenia konta na Neon24.pl celem prześwietlenia i sprawdzenia, czy czaszka i głowa kandydata, wraz z zawartością, upoważniają kandydata do zaszczytu ubiegania się, i ewentualnego noszenia Korony Polskiej.

-Koledzy "Trolle", chłopcy i dziewczęta, Orły Wszechpolskie!

W związku z dostarczoną historią choroby kandydata Andrzeja Dudę, oraz podejrzeniem choroby rządzy władzy przez innych (nie)godnych kandydatów, zapraszamy wszystkich do "Zielonego Namiotu", na Salon24.pl, i Neon24.pl, celem przejścia "próby ognia".

Ten kandydat który nie "polegnie w boju" - jak Bronek "Ciupaga" Komorowski, i Janusz "Kurwin" Palikmiot -  ten kandydat otrzyma nasze błogosławieństwo, zostanie namaszczony prezydentem, i otrzyma "Królewską Koronę Polską".

Jak pokazują Google Testy, kandydat Andrzej Duda przegrywa w internecie z kandydatem zagranicznych miliarderów Januszem "Kurwin" Palikmiotem, zaprzańcem polskości lasów.

"Notowania prezydenckie Google'a" 

>>> //www.google.com/trends/explore?hl=pl#cat=0-16&q=Andrzej%20%2B%20Duda%2C%20Prezydent%20%2B%20Komorowski%2C%20Korwin%20Mikke&geo=PL&date=1%2F2015%2012m&cmpt=q&tz=

Z internetem nie ma przewałek! Ubiliśmy "niegodnego" Bronka Ciupagę, dobijemy "niegodnego" Janusza "Kurwin" Palikmiota, ... tylko kogo poprzemy?

- Stąd to wezwanie.

Jak głosi legenda, król Artur członek "Rycerzy Okrągłego Stołu" (innego, nie TEGO) otrzymał swój legendarny miecz Excalibur od Pani Jeziora, po tym jak złamał poprzedni "Miecz z Kamienia". Broń ta miała być wieczna, a jej pochwa miała tę właściwość, że noszącemu nie zagrażały żadne rany. Dalszą częścią legendy jest fakt iż Excalibur może zostać odrodzony tylko z czystej miłości dziecka, albowiem ten który będzie dzierżył miecz musi być "mężem prawym, sprawiedliwym i wolnym od nienawiści i zła tego świata".

Internet jest "Panią Jeziora", a my jej armią którzy pomagamy rządzi internetem. Jak "Pani Jeziora" dała miecz królowi Arturowi od Rycerzy Okrągłego Stołu , tak internet i my "Trolle" "Bractwo Rycerzy Szczerbca" dajemy, i zabieramy niegodnym politykom władzę.

"Szczerbiec", miecz Bolesława Chrobrego, pierwszego koronowanego króla Polski to wielka odpowiedzialność. Miecz, i Koronę może dostać tylko ten, kto prawą ręką zdolny jest podnieść ten miecz wysoko ku górze, i jednym pociągnięciem ściąć siedem łbów Siedmiogłowej Hydry.

Nasz kandydat musi pokazać, że nie tylko jest godzien, ale też że ma moc. Aby wygrać nasze względy musi wyjść na udeptane przez nas pole, i zwyciężyć w pojedynku z nami "Trollami". Tego nie da się zrobić klęcząc w kościele, i prosząc Boga o łaskę. - "Bogiem internetu" jesteśmy my. My powołujemy  godnych, i odwołujemy niegodnych. - Czasem spierając się między sobą.

- Takie jest jednak "prawo Sędziów"!, ... a sądzimy srodze! (:

Św. Wojciech, patron Polski, nawracający niewiernych Prusów zginął z rąk niewiernych. My jesteśmy niewierni w swoich sądach. - Nie będzie ikoną polskiej prawicy ten, który boi się z naszą "niewiernością" zmierzyć, bo "niewierność" nasz wynika z wierności naszych wybrańców. - Rzdzić może tylko ten, i tak długo, który przekona nas, że jest wierny Koronie Polskiej, i nam internetowi.

Ten, któremu uda się nas przekonać, założymy koronę na głowę. - "Zginie w boju" ten, któremu się nie uda nas przekonać, albo będzie nas chciał oszukać. - Zapraszamy Andrzeja Dudę do otwarcia konta na Neon24.pl i walki z nami o zwycięstwo w wyborach. - Zapraszamy innych kandydatów. - Tylko zdrajca może się przestraszyć!

Opublikowano na zlecenie Klucznika Prawdy, Naczelnego Psychiatry Kraju, Wielkiego Mistrza Bractwa Rycerzy Szczerbca w jednej osobie / Z up. Wielki Kałamarz* red.Nichcik

Siostry i bracia! Chłopcy i dziewczęta! Tnijcie ostro bez względu na wstyd!

* Biada tym, którzy nazywają mnie 1000-krotnym kłamcą przywołując Goebelsa! / Niech Bóg im odpuści, i ma ich w opiece. Trzymam też pieczę nad rejestrem straceńców!

Bójcie się: Wróciliśmy!

KOMENTARZE

 • Grzegorz Braun o wizji prezydentury
  http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci/12007/
 • @Lotna 06:42:03
  Dzięki to jeszcze nieskończona notka, Pozdr.
 • @Nichcik 06:45:15
  no ba!
  Twoje notki nigdy się nie kończą.

  W kwestii konfrontacji poglądów kandydat Korwin-Mikke wyzwał kandydata Dudę na debatę, ale ten drugi spękał..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31