Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
574 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Kukiz ostro o Korwinie-Mikke

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"chcą strzelać do górników / W tym ani Boga, ani Honoru ani Ojczyzny" .. powiedział Kukiz. / Do Polaków może strzelać tylko żydosyjonista, ... albo zdrajca, a nie inny Polak!

 


 

26 Kwietnia wprowadza się "Stan Anonymous"- To znaczy TERAZ?

//nichcik.neon24.pl/post/121770,26-kwietnia-wprowadza-sie-stan-anonymous-to-znaczy-teraz

Komentując powyższe muszę zauważyć:

Nie znając tej inicjatywy zrobiłem wczoraj bardzo długą notkę o Polskiej Rewolucji Bolszewickiej, do której doszło po przejęciu właśnie takiej inicjatywy jak ta, tyle tylko że w Rosji i 100 lat temu. Jako przestrogę sugeruję wszystkim wnikliwie przestudiować temat, aby nie wyszło tak, że nasz entuzjazm zostanie przejęty (może nawt cała  ta impreza jest stymulowana). To bardzo ważna uwaga, bo walka toczy się o więcej, niż umysł może sobie wyobrazić, i przyjąć jako rzecz możliwą.

"Polska Rewolucja Bolszewicka, .... to się dzieje naprawdę!?"  /  Link do notki >>> //nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde    

.... KUKIZOWI TEŻ NIE WIERZCIE!

*** Nabieram przekonania, że data tego "Stanu Anonymous" nie została wybrana przypadkowo. / Nie powinno się protestować przed wyborami, bo to zakłóca kampanię wyborczą, i jest "na rękę" Komorowskiemu, którego kampania wyborcza opiera się na zaprowadzaniu porządku. - Nie lepszy jest Korwin-Mikke, stary Marksista! Wzywa na barykady, ... i obecuje że będzie strzelał. To chyba największy przechera z nich wszystkich!

- Kukiz odciął odciął się d Korwina-Mikke"strategicznie".

Jak wygra, nie on będzie decydował, tylko ci którzy go wystawili. / Wierzmy w tych o których wiemy, że reprezentują nas, albo firmują tylko siebie, i nikogo innego. - Bo to ich będziemy rozliczać.  /  Moim zdaniem wybór jest jeden: Albo Duda, albo dr. Ogórek (komuchy, ale polskie).

Protestować powinno się po wyborach, gdy się uzna, że wybory sfałszowano. - Udzielam poparcia inicjatywie "Anonymous", ale z przesuniętą datą, do po wyborach. To samo sugeruję wszystkim. - Do wyborów idźmy dumnie, z podniesionymi głowami, ... i spokojnie. - TO JEST PODPUCHA

Tu trzeba zastosować "wschodnią sztukę walki" , powalić wroga, gdy się rozpędził. / Przygotował nam rewolucję OK, ... skorzystajmy, ale na naszych warunkach i w wygodnym dla nas, nie WROGA czasie

Warto zauważyć, że główny punkt protestu Anonymous Poland nieoczekiwanie stoi w sprzeczności z planami pRezydenta Komorowskiego,  ...  i  uważanego dotąd za ultraprawicowca (jak się okazało fałszywego) , kandydata na prezydenta Janusza Korwin-Mikke. 

Kto wie, może nawet "cichego organizatora" tego protestu. Zapowiada się ciekawie. /  "Cel zbożny - POPIERAM!" / Żeby tylko nie okazało się, że "protest" opanują wątpliwego pochodzenia "doradcy", ... trzeba uważać!

BÓG - HONOR - OJCZYZNA   ////  ROZUM - WŁADZA i POTĘGA!

<>

Na Facebooku Kukiz napisał że , ...

z Januszem Korwin-Mikke w żaden sojusz wejść nie zamierza, bo  "w tym ani Boga, ani Honoru ani Ojczyzny" -   Nie jest mi po drodze ani z Ku-Klux-Klanem, ani z tymi,  którzy chcą strzelać do Górników,  a związkowców kłaść na Powązki - podkreślił Kukiz.

Chodzi o słowa JKM, który  powiedział: "Polska nie ma sprzecznych interesów z Rosją, w interesie Polski jest niepodległa, ale słaba Ukraina, a Polska robi dobrze Ameryce. Putin byłby dobrym prezydentem Polski, a do protestujących górników kazałbym strzelać"

"KORWINO-WAJCY / ...O LIBERALNIE NIEDOROZWINIĘTYCH"

//wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121592,bajka-dla-liberalnie-niedorozwinietych

Myślę, że do 10 maja "korwinistów" można nazywać polską młodzieżą. - W świetle tego jednak co wiemy, od 10 maja, tych co z nim  zostaną trzeba zacząć  nazywać ZDRAJCY
 
 

O pałowaniu i strzelaniu słów kilka w mediach

@prawi co wiec 23:42:29   "proszę o link do wywiadu dla wp.pl gdzie pada fraza : " a do protestujących górników kazałbym strzelać ". Ni mnie ni więcej tylko dokładnie te słowa. czekam do jutra, gdy nie otrzymam będę uważał Pana za łajdaka."

Google mają >>> https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=a+do+protestuj%C4%85cych+g%C3%B3rnik%C3%B3w+kaza%C5%82bym+strzela%C4%87+
 

 Korwin Mikke 20.11.2014r., pod PKW ( 1:40 ): Wiemy, że mamy bandę złodziei i oszustów. Ja mówię od razu. Jak ktoś jest pokazywany często w reżimowej telewizji, ... to jest to łajdak, ... albo złodziej, ... albo agent bezpieki.  Innych możliwości nie ma. My to wiemy. Oczywiści oni są później wybierani przez lud, bo lud ich widzi w telewizji. Prawda? Są ważni i tak dalej. Nie?

Leszek Miller SLD: My nigdy nie przyjmiemy takiego ..?.. wizerunku, który nam proponowano w tej kampanii, ... żeby SLD zajął to miejsce, które jest mu wyznaczone. -Te słowa Leszka Millera zabrzmiały trochę traumatycznie!  >>>   //nichcik.neon24.pl/post/121723,polska-rewolucja-bolszewicka-to-sie-dzieje-naprawde

Korwin:  Po to policja ma ostre naboje żeby strzelać

Niezalezna.pl: Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz biorą pod uwagę wspólny start do Sejmu - pisze "Gazeta Wyborcza" powołując się na działacza Ruchu Narodowego Artura Zawiszę. Obydwaj kandydaci na prezydenta mieliby razem z trzecim, Marianem Kowalskim założyć koalicję, która pozwoliłaby w tegorocznych wyborach parlamentarnych dać wynik ponad 5 procent, dający szansę na wprowadzenie swoich posłów do Sejmu. Kukiz na teorie "GW" zareagował natychmiast: Nie jest mi z nimi po drodze!

- Ostatnie sondaże prezydenckie, które dają trzecią lokatę Januszowi Korwin-Mikkemu i Pawłowi Kukizowi, pobudziły apetyty kandydatów antysystemowych. W sondażu Millward Brown dla TVN obaj dostali po 6 proc. głosów, spychając z podium kandydatkę SLD Magdalenę Ogórek.

To sprawiło, że Kukiz i Korwin-Mikke biorą pod uwagę wspólny start w jesiennych wyborach parlamentarnych. Do koalicji może dołączyć Ruch Narodowy -   twierdzi "Gazeta Wyborcza". W tekście cytuje Artura Zawiszę, który sojusz panów Kukiza, Korwin-Mikkego i Kowalskiego nazwał... "Ku-Klux-Klanem"

Zarówno sam projekt przedstawiany przez "GW", jak i określenie dla takiej politycznej koalicji zdenerwowały Pawła Kukiza, który na swoim profilu na Facebooku napisał, że z Januszem Korwin-Mikke w żaden sojusz wejść nie zamierza, bo "w tym ani Boga, ani Honoru ani Ojczyzny".


Przy całym szacunku "dla wieku i noszonej muszki" pana Janusza Korwina-Mikke, ten "skrót myślowy" o pałowaniu górników bardziej przypomina Lecha Wałęsę, niż Mariana Kowalskiego z Marszu Niepodległości. - "Tuskowi pomogli wygrywać "(nie)rządowi korwinowcy"  >>>   //nichcik.neon24.pl/post/121470,tuskowi-pomogli-wygrywac-nie-rzadowi-korwinowcy

<>

"WYBORY POLIN 2015 Korwin i Ozjasz Goldberg kandydatami?"  >>> //nichcik.neon24.pl/post/121635,wybory-polin-2015-korwin-i-ozjasz-goldberg-kandydatami

IMG_8046

„Oni głosowaliby na Korwina”?

Thatcher i Reagan to ikony ruchu wolnościowego. Ale jak wytłumaczyć obecność Sobieskiego, Piłsudskiego i Dmowskiego na plakatach Korwina?  -  Spotkali się z Korwinem i wyrazili mu swoje poparcie?  -   Ściema!  - To wymyślił sztab Korwin-Mikke, ... napisali tak bo wiedzą że szanujemu osoby na bilbordzie.  -  To czysty "Hollywood z wąsami".

Marszałek Józef Piłsudski członek Polskiej Partii Socjalistycznej / PPS (socjalista), pewnie się z wrażenia w grobie przewraca z zaszczytu, na wiadomość  że jest na bilbordzie Janusza Korwina-Mikke,... bo Janusz Korwin-Mikke powiedział u Kuby, ... że lepiej aby rządziła małpa niż socjalista.  -  Kogo miał na myśli, siebie? -  Do tego "arcybiskup" Jerzy Urban? - Ciekawe towarzystwo!  /  Czytaj dalej >>>>

//nichcik.neon24.pl/post/121470,tuskowi-pomogli-wygrywac-nie-rzadowi-korwinowcy

 Czy las można fizycznie rozdrobnić? Tak jeśli się go sprywatyzuje i da nam.
Nierozdrobniony las to las sprzedany w dużych połaciach miliarderom.

Odpowiedz sobie: Czy las można rozdrobnić, i o co w tym chodzi?

"KORWINOWAJCY"

Myślę, że do 10 maja "korwinowców" można nazywać polską młodzieżą. - W świetle tego jednak co wiemy, od 10 maja "KORWINO-WAJCÓW" trzeba zacząć  nazywać ZDRAJCY.

//nichcik.neon24.pl/post/121590,radzio-siedlecki-dzwoni-komentarz-do-notki-Sendeckiego

 

ALARM! - PODAJ DALEJ BARDZO PILNE - KORWIN WYGRYWA WYBORY!

Bardzo pilne: Korwin prowadzi / Korwin jest za sprzedażą lasów

1. KORWIN WYGRYWA WYBORY  >>>  Google   >>>   //www.google.com/trends/explore?hl=pl#cat=0-16&q=Andrzej%20%2B%20Duda%2C%20Prezydent%20%2B%20Komorowski%2C%20Korwin%20%2B%20Mikke&geo=PL&date=1%2F2015%2012m&cmpt=q&tz=

* SZTAB KORWINA WYKIWAŁ WSZYSTKICH! / ZOBACZ WYKRESY GOOGLE

2. Korwin jest za sprzedażą lasów  >>> https://www.youtube.com/watch?v=OsNtm0USbxM

20.05.2013 -Dziś zadzwoniłem do Radia Wnet aby zadać pytanie Januszowi Korwin-Mikke na temat prywatyzacji lasów. Po nagraniu z Radia Wnet - dograłem moją wypowiedź przed kamerą.

Nie ma zgody Polaków na zrobienie więzienia z Polski - mamy siedzieć w blokach i płacić kasę miliarderom za chodzenie po lasach w Polsce?

Ludziom, którzy nie wiedzą co zrobić z pieniędzy z różnych lewych interesów i spekulacji. W dodatku Ickom, Hansom i innej szumowinie zagranicznej. I jeszcze nazywać to wolnością. Lasy sadziły pokolenia Polaków.

Kto ma własność i kapitał ma pieniądze na życie. Kto będzie rąbał drzewo będzie mieć na swoje dzieci i na szpitale ale nie Polak który ma kupić bilet wstępu do lasu i kupić drzewo z polskiego lasu. Zachód akurat troszczy się o murzynów ? wykupił za grosze kopalnie w Afryce i wydobywa złoto za grosze to samo lasy !

- NO CÓŻ, TRZEBA PODZIĘKOWAĆ INTERNAUCIE ZA NAGRANIE.

Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jaki stosunek do prywatyzacji naszych Lasów Państwowych ma człowiek, który nazywa się "antysystemową opozycją", a którego ja nazywam ZDRAJCĄ i oszustem Polskiej Młodzieży! Korwin-Mikke ma na temat prywatyzacji lasów dokładnie takie samo stanowisko jak koalicja rządząca PO-PSL.   -   TRAFIONY, ... ZATOPIONY!

Ogłaszam społeczno-młodzieżowy"Akt Sprzeciwu" dla hasła "Ufaj tylko liberałom"  prezentowanego przez Janusza Korwin-Mikke 1990 - 2015  , ... byłego i obecnego kandydata na pRezydenta.   -   Głosujmy albo na dr.Ogórek, albo głosujmy na Andrzeja Dudę!   TAKI MAMY REALNY WYBÓR   >>> //nichcik.neon24.pl/post/121590,radzio-siedlecki-dzwoni-komentarz-do-notki-sendeckiego

 

<>

JFK - Prezydent który powiedział PRAWDĘ / 22.11.1963 prezydent Kennedy, za publiczne ujawnianie owego spisku został według własnych słów... 'uciszony' na zawsze. Najprawdopodobniej to przemówienie zaważyło o jego losie. Publiczne zabójstwo było przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną mu linię działania. - Myślę, że śp. Prezydent Lech Kaczyński przekroczył tą linię, i skończył dokładnie tak, jak skończył John Fitzgerald Kennedy

* Warto zauważyć na subtelną retorykę "agenta". - Wszystko do czego nie ma pretensji, to są zarzuty. Tak się sprzedaje ludziom głupotę, jednocześnie się uwiarygadniając. -  Gdyby stawiał zarzuty wprost, przynajmniej część słuchających by się z nim nie zgodziła. - Mówiąc jak mówi, na to że się "o coś nie ma pretensji", ... powiedział to, co chciał powiedzieć, bez utraty słuchacza. A powiedział dokładnie to, co zapisano w "Raporcie Millera" - Trzeba być mistrzem w słuchaniu, aby zrozumieć mistrza w mówieniu. (:

 
Polska Rewolucja Bolszewicka, .. to się dzieje naprawdę!? /Czytaj >>
  
 
Fot. PAP/Jacek Turczyk
 
wPolityce.pl: Śmierć Władysława Bartoszewskiego to ogromna strata dla Polski  i dla mnie osobiście. Pozostanie On przykładem człowieka, który całe swoje życie poświęcił służbie Ojczyźnie. —   napisał w specjalnym oświadczeniu Bronisław Komorowski.
 
Prezydent zwrócił uwagę na symboliczny charakter odejścia pełnomocnika rządu ds. dialogu międzynarodowego.Śmierć Władysława Bartoszewskiego ma wymiar symboliczny - odchodzą ostatni ludzie, którzy byli łącznikami między II RP a III RP. Władysław Bartoszewski należał do ludzi, którzy przenieśli depozyt polskiej wolności przez cały czas II wojny światowej i czas komunizmu aż do wywalczonej, wolnej Polski — czytamy  w komunikacie prezydenta.
 
CO WARTO ZAUWAŻYĆ NA ZDJĘCIU?
 
Od lewej: Bronisław Komorowski pRezydent Polski; "tzw. prof." Władysław Bartoszewski; Anna Komorowska żona prezydenta, ... w głębi miliarder George Soros, który za pośrednictwem swoich organizacji charytatywnych i żony Gorbaczowa, dotarł do samego Gorbaczowa, który zainicjował "pieriestrojkę".
 
Amerykański miliarder George Soros to człowiek, który od samego początku bierze czynny udział w reformowaniu Europy Wschodniej polegającej na "prywatyzacji", czyli wykupowaniu dóbr Narodowych za grosze - Można podejrzewać, że to on zlecił prywatyzację Lasów Państwowych.Wiadomo też, że to żydowscy finansiści amerykańscy sfinansowali rewolucję 1917 r. w Rosji, a pieniądze Sorosa,  jeśli dobrze słyszałem , buszują teraz po Ukrainie.
 
Fot. YouTube
 
01.04.2015 / wPolityce.pl: Wiem że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej- powiedział profesor - i że prezydentem być nie powinien. - dodał.Ta twarda i radykalna opinia prof. Wolniewicza, a zapewne dużej części opinii publicznej, jest szokująca. -  Dlatego wymaga objaśnienia, i uzupełnienia.  >>> //nichcik.neon24.pl/post/121051,prof-wolniewicz-bronislaw-komorowski-zdrajca-sprawy-polskiej
 
"Komorowski  zdrajcą sprawy Polskiej"? Radykalna, i twarda opinia wymagająca szerokiego komentarza. - Od siebie dodam: O losie Polski, i zbliżających się wynikach wyborów nie zdecyduje urna wyborcza. - O losie Polski i wynikach wyborów zdecydują umysły Polaków. Polska  jest w stanie wojny medialnej, a nie było jeszcze wojny, o rozstrzygnięciu której zadecydowałaby karta wyborcza.-  Liczy się tylko siła i podstęp. To nam szykują. -  Jeśli sobie tego nie uświadomimy, przegramy wybory i stracimy Polskę. - O tym będzie ten komentarz, i ta notka.
 
YouTube niżej pokazuje jak sfinansowano Rosyjską Rewolucję Bolszewicką -  Wydaje mi się że Polska Rewolucja Bolszewicka, w tym zbliżające się polskie zbrojenia sfinansujemy my, ciężką pracą, wyrzeczeniami aż do krwi, ... i sprzedażą naszej wspólnej własności, czyli lasów Państwowych. - Tam są, leżąc "bezczynnie", miliardy dolarów którymi chce się sfinansować podbój Polski, a kto wie, może nawet dożo dalej, ... może nawet podbój Rosji. - Korwin-Mikke  wspominał że czeka nas III Wojna Światowa - Skądś te informacje ma
 
 

KOMENTARZE

 • Kłamiesz Pan jak najęty.
  ..."Chodzi o słowa JKM, który w wywiadzie dla portalu wp.pl powiedział:

  "Polska nie ma sprzecznych interesów z Rosją, w interesie Polski jest niepodległa, ale słaba Ukraina, a Polska robi dobrze Ameryce. Putin byłby dobrym prezydentem Polski, a do protestujących górników kazałbym strzelać" ".....

  to powyżej to nie jest fragment wywiadu, tylko kompilacja różnych fragmentów plus własna radosna tfurczość jakiegoś pisowskiego cyngla.

  proszę o link do wywiadu dla wp.pl gdzie pada fraza : " a do protestujących górników kazałbym strzelać ".

  Ni mnie ni więcej tylko dokładnie te słowa.

  czekam do jutra, gdy nie otrzymam będę uważał Pana za łajdaka.
 • @prawi co wiec 23:42:29
  "Polska nie ma sprzecznych interesów z Rosją, w interesie Polski jest niepodległa, ale słaba Ukraina, a Polska robi dobrze Ameryce. Putin byłby dobrym prezydentem Polski, a do protestujących górników kazałbym strzelać" "

  - Jak donosi Niezalezna.pl dokładnie te słowa skomentował Kukiz na Facebooku i o tym jest ta notka. / Jeśli chodzi o kompilację, to masz rację. Traktuj ją jako mój dodatek i komentarz.

  A co miał na myśli Korwin-Mikke to sam wytłumaczył >>> https://www.youtube.com/watch?v=OjQem0_AFyA

  Ten YouTube jest w notce.

  Dodam >>> https://www.youtube.com/watch?v=5oHiy3WM9OM

  Jeśli kandydat 20.11.2014 r. mówi, że "Jeżeli oszukają w następnych wyborach, to my zrobimy z nimi porządek na ulicy" to to jest groźba że użyje przemocy i to podlega pod paragraf. / Gdyby to powiedział Kaczyński, to już by mu siedział prokurator na karku. Korwinowi nie siedzi, bo jego zadaniem jest nas manipulować.

  Jeśli o strzelanie do górników chodzi, to Kukiz zrozumiał to chyba tak jak ja. / Tutaj jest druga podpucha, bo wygląda na to, że chce się użyć młodzież do robienia porządku z bardziej wyrobionymi politycznie górnikami. - Po prostu napuszcza się jednych na drugich.

  Po wyborach będzie jak znalazł bo powie się, że ma na to mandat wyborczy.

  - Pana frustrację skomentuję tak: Trudno jest się przyznać do pomyłki, gdy się w kogoś uwierzyło, a ten ktoś jest zwykłym łajdakiem i manipulatorem, bo właśnie takim łajdakiem i manupulatorem jest Korwin- Mikke. / Ale lepiej, że to wyszło przed wyborami, niż po, bo po "dowiadywanie się" o tym byłoby dużo bardziej bolesne i tragiczne w skutkach.

  Proszę to przemyśleć, i nie odrzucać faktów. / Jeśli przed wyborem , będąc pewnym zwycięstwa kandydat mówi o strzelaniu do Polaków, to on nie jest Polakiem. - Jest albo oszustem-kanalią, albo Ozjaszem Goldbergiem.

  Pozdr.
 • @prawi co wiec 23:42:29
  "proszę o link do wywiadu dla wp.pl gdzie pada fraza : " a do protestujących górników kazałbym strzelać ". Ni mnie ni więcej tylko dokładnie te słowa. czekam do jutra, gdy nie otrzymam będę uważał Pana za łajdaka."

  Google mają >>> https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=a+do+protestuj%C4%85cych+g%C3%B3rnik%C3%B3w+kaza%C5%82bym+strzela%C4%87+
 • Honor i ojczyzna korwinuzmuMikkego to oligazrchizm
  Kiedyś w ramach polityki realnej był to monarchizm ale za bardzo kojarzył sie z hierarchizmem duchownym w Polsce katolickim niemiłym rabinistom talmudystycznym
 • @Nichcik 08:00:45
  Tu nie ma przypadku , w naszym życiu publicznym mogą przebywać osoby podporządkowane systemowi.
  niewygodni usuwani są różnymi metodami łącznie z likwidacją fizyczną .
  wyrzucani poza nawias życia publicznego , nie obecni w przekazie medialnym programującym nasze zachowania ,np.Piskorski .
  Tak więc Korwin bełkocący o wszystkim i niczym nie jest tu przypadkiem .
  Nasz kraj jest całkowicie z pacyfikowany politycznie i gospodarczo i duchowo .Jesteśmy cząstką globalnego planu, w tym teatrze Polskie lalki grają spektakl ,prawica ,lewica , to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością .
  Chciałbym się mylić , chciałbym aby Korwin gadający dla każdego coś miłego ( i nie) , był Polskim Putinem , starającym się ograć system , ale to już moja fantazja .
  Kochani odpuście trochę ,ochłońcie , to gra na skłócanie nas , słynne dziel i rządz , w przestrzeni medialnej żyje to ,co system chce aby żyło.
  To tylko wirtualna rzeczywistość , zbudowana by mieć kontrolę jak to oni określają , nad bydłem .
  Wyobrazmy sobie że oboje macie racje - no i co z tego wynika ... no właśnie ,w obronie honoru pozostaje wam tylko wybrać broń..
 • @fabi 10:12:12
  Dorzucam kawałek wirtualnej Polski..

  Komorowski odwiedził nieistniejącą budowę

  ,,Prezydent Bronisław Komorowski zwizytował budowę obwodnicy Inowrocławia w towarzystwie lokalnych notabli. – Dziś przeżywamy wielki dzień. Nawet słońce wyszło! Czekaliśmy na niego kilkanaście lat. Kilkanaście lat trwały oczekiwania na budowę obwodnicy w ciągu dróg krajowych nr 15 i 25 – podkreślał prezydent miasta, Ryszard Brejza. Zaznaczył też, że nie byłoby tej inwestycji, gdyby nie prezydent Bronisław Komorowski.

  Jak się okazuje, dzień wcześniej żadnych prac nie wykonywano. We wtorek o godzinie 15 na plac budowy wjechały pojazdy, których głównym zadaniem było tworzenie odpowiedniego tła. – Pojazdy jeździły od lewej do prawej i z jednej kupki na drugą kupkę przerzucały żwir i piasek. Do tego walec jeździł do przodu i do tyłu po jednej linii. No cóż, taka Polska. Trzeba było pokazać TVN 24, Polsat News i TVP, że coś się dzieje. Pół godziny po wizycie Bronisława Komorowskiego na terenie robót z kilkunastu pojazdów zostały raptem trzy – relacjonuje jeden z mieszkańców.

  Radni znajdujący się w opozycji podkreślają z kolei, że rozpoczęcie budowy było możliwe, ale dzięki protestom wobec polityki Platformy Obywatelskiej."

  PCh24.pl
 • Kukiz - a cóż to za cudak?
  Robił sobie żarty z Kościoła - https://www.youtube.com/watch?v=WR8-6MiAhkY , ale dzisiaj wita się jak G.Braun "szczęść Boże".

  Był zakochany w PO, teraz nazywa ja Partią Oszustów.

  Maniakalnie nawołuje do JOW, czyli w rzeczywistości do zakonserwowania żydowskiego reżimu, wzorem tego co jest w USA.

  Wyśpiewywał na Majdanie razem z żydo-banderowcami, teraz zmienił o nich zdanie, bo jednak ich przodkowie mordowali Polaków.

  Każdy, kto takiego "porąbańca" popiera sam jest nie lepszy.

  https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs
 • Pan Nichcik ma ZADANIE!
  Tym zadaniem jest propaganda mająca na celu zasianie chaosu w głowach ludzi skłonnych wreszcie iść na wybory aby zagłosować na niereżimowych kandydatów.
  To że uderza w Korwina jest naturalne, bo to Korwin ma największą szansę skutecznie uderzyć w ten magdalenkowy, PO-PISowy beton. A jeszcze lepiej skłócić zwolenników Korwina z następnym w kolejce, Kukizem.

  Nie chce mi się czytać tego pisanego TVNowskim stylem zlepku czyiś materiałów z których ma wynikać że święty pisowski DUDA jest lekarstwem na wszelkie zło, a reszta mu tylko przeszkadza w zdobyciu naturalnie przysługującej mu władzy.
  I ta bezpłciowa kukiełka miałaby być prezydentem Polski?!
 • CZYTAJCIE BO TO MOŻE MOJA OSTATNIA NOTKA
  .
  CZYTAJCIE BO TO MOŻE MOJA OSTATNIA NOTKA

  Zaproponowałem "prawi co wiec"-owi przysłanie sekundantów >>> http://nichcik.neon24.pl/post/121603,klamiesz-pan-jak-najety-prawi-co-wiec-21-04-2015-23-42-29
 • @niebieski2 12:33:39
  W przekazie medialnym nie ma nikogo z poza układu,kropka.
  To nie są wybory , mamy serwowane igrzyska dające pospólstwu poczucie wpływu na rzeczywistość . Dla medialnych niewolników ,którym wydaje się że są wolni ,wybory są przerwą reklamową w kolejnej telenoweli .
  Piszesz ,, iść na wybory aby zagłosować na niereżimowych kandydatów " żarty , Twoje życzenia są wyrzucone za burtę medialnej rzeczywistości , więc i w realu tu ich nie masz .
  Polacy mają więc wybór o mniejsze zło i to wszystko...
 • --------- UCZMY się !! my mrówki
  https://www.youtube.com/watch?t=14&v=1Bfi2KNV858
 • Boicie się JKM - to dobrze
  JKM nie kazałby strzelać do górników, ale do bandytów. Jeżeli ktoś niszczy cudze mienie, podpala samochody, atakuje policję itd, to jest bandytą.

  Kukiz to typowy lewak udający pobożność, bo tak mu jest teraz wygodnie. Jak pobożność przestanie być mu potrzebna, to wróci do swoich obyczajów.
 • @prawi co wiec 23:42:29
  Nie rozumiem natury problemu, z którym się Waść borykasz.
  Przecież tekst wywiadu autoryzowanego jest cały czas na serwerze Wirtualnej Polski i można go bez trudu znaleźć.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,title,Korwin-Mikke-snajperzy-z-Majdanu-byli-szkoleni-w-Polsce,wid,17449668,wiadomosc.html
  Cytuję: "No to niech sobie demonstrują, byle spokojnie. Bo jak zaczną palić, niszczyć domy i rozwalać samochody - to do akcji wkroczy policja, a w razie konieczności i wojsko. Nie można pozwalać na to, by jakaś grupa szantażowała całą Polskę, jak niedawno górnicy, którzy zażądali po 50 tys. zł. Dlaczego dano im te pieniądze? Bo mieli kilofy? To był taki sam rabunek, jak włamanie do mieszkania. Kazałbym strzelać do takich rabusiów. Bez cienia wahania."
  W jego wypowiedzi związek przyczynowo-skutkowy podpalania i strzelania nie występuje w odniesieniu do górników, jest tylko mowa o wkroczeniu do akcji policji i wojska.
  Jak wiadomo, górnicy nie rozwalili żadnego samochodu, ani nie podpalili domu i choć jakoby posiadali na podorędziu kilofy, to nie da się powiedzieć, aby demonstrowali "niespokojnie".
  W myśl wypowiedzi JKM, ich wina polegała na "rabunku" 50 tys zł, a nie wandalizmie.
  Za to właśnie, a nie w obronie własności, kazałby do nich strzelać.
  Zatem późniejsze tłumaczenia Korwina to dość pokrętna próba odwołania jego wcześniejszych słów.
  To się Waszmości kupy nie trzyma. Przynajmniej dla logicznie myślących.
  Przed wojną i za komuny do robotników czasem strzelano, ale nie da się powiedzieć, aby gospodarka sanacyjna lub komunistyczna były szczytem liberalizmu gospodarczego.
  Gwoli ścisłości - pan JKM już dawno przekroczył granicę, która rozsądnemu człowiekowi pozwala wierzyć w szczerość jego intencji.
  Jego specjalizacja to rozbijanie głosów na prawicy poprzez ciągłe tworzenie i rozbijanie rozlicznych partyj, z których wiele miało kiedyś szanse na dostanie się do Sejmu.
  Zaś używanie zwrotu "niggas" w PE to nieco za mało, aby tą instytucję rozwalić od środka.
 • @alek.san 14:49:19
  "Jak wiadomo, górnicy nie rozwalili żadnego samochodu, ani nie podpalili domu i choć jakoby posiadali na podorędziu kilofy, to nie da się powiedzieć, aby demonstrowali "niespokojnie". "

  Więc mam rozumieć, że jak bandzior z nożem zarząda od pana pieniędzy, to pan odda i będzie wszystko w porządku? Przecież bandzior pana nie uszkodził. Tak?
 • @niebieski2 15:06:53
  Ech ta typowo korwinowska retoryka, a właściwie - erystyka.
  Bo czymże innym jest porównywanie prostu grupy zawodowej której żądania w dużej mierze wynikają z potrzeby zmiany polskiego systemu rządowo - mafijnego, z bandytą, czającym się za rogiem z rympałem i w kominiarce.
  Albo niedawne zilustrowanie protestu pielęgniarek, infantylnym przykładem protestu brydżystów. Panowie brydżyści mają akurat takie hobby, natomiast panie pielęgniarki, nauczycielki i inne zarabiają tak na życie, w dodatku wcale nie dostatnie i bez euro z PE.
  Górnicy protestują, bo widzą, że pośrednicy pobierają na handlu węglem 30 i więcej procentowe marże, a możliwe i w tej branży zyski, giną w całej tej kolesiowsko - układowej machinie.
  Skoro Czesi mogą zarabiać na górnictwie, godziwie przy tym górnikom płacąc, to jasne jest, że dałoby się to zrobić też w Polsce.
  Nie chcę więcej rozwijać tej dyskusji, bo jest ona bezsensowna.
  Korwin nie wnika w zawiłości zagadnień. On proponuje rozwiązania na takiej zasadzie, jak dentysta z PR wyrywa bolącego zęba. Nie interesuje się tym, że można go jeszcze leczyć, bo i po co - taniej wstawić sztuczną szczękę.
  Wracając do przykładu z bandytą.
  Górnicy to taki poszkodowany, który skrzykuje kumpli i razem idą odzyskać skradziony samochód.
  Thatcher? Masz w Polsce londyńskie City i pola naftowe na Morzu Północnym, które pociągną naszą gospodarkę?
  Logika wypowiedzi JKM jest jedna - wbrew podskakiwaniu, tak naprawdę to on popiera obecny rząd. W każdym razie, nomen-omen, daje mu broń do ręki.
 • @alek.san 16:10:50
  "Bo czymże innym jest porównywanie prostu grupy zawodowej której żądania w dużej mierze wynikają z potrzeby zmiany polskiego systemu rządowo - mafijnego, z bandytą, czającym się za rogiem z rympałem i w kominiarce. "

  W obu przypadkach chodzi o wyrwanie, pod groźbą przemocy, kasy dla siebie. Czyż nie wyrwali?
 • JKM : do tłumu należy strzelać 51: 30 i dalej ...
  https://www.youtube.com/watch?v=lIOOJDpHvHQ

  Do tłumu należy strzelać /patrz 51: 30 i dalej /
 • @all
  Tak czytając Was.. strzelalbym do wszystkich.. banda debili (moze cos przeoczylem, sorry, mamy taki klimat).. zadaniowcy bryluja, a Polacy odpoczywają przed kolejną 12h zmianą nie objęta KP.. szkoda że PW nie istnieje.. wyroki i ich realizacja wyczyscily by Neon na poczatek..
 • @wk..ny 21:47:28
  Może Kukizowi nie po drodze z JKM w drodze po prezydenturę, ale do Sejmu czemu nie? Każdy sposób jest dobry, by przeskoczyć te 5%. A wspólne z JKM i Kowalskim jest choćby to, że na mainstream (który choćby z przyzwoitości poświęca uwagę Dudzie) nie ma co liczyć.
 • @Rzeczpospolita 12:30:28
  Rzeczywiście, niezły cudak!
 • @niebieski2 16:22:48
  Guano prawda. Nic nie wyrwali.
  Wzięli od mafii działkę dla siebie. Bardzo drobną działkę.
  A JKM zamiast mówić o tym, mówi o strzelaniu.
  Tyle, że tym razem strzelił sobie w stopę.
 • @Elia Kazan 02:19:07
  Mad Max .Ave . http://mojsiewicz.salon24.pl/638597,to-oficjalne-wesoly-bronek-pobil-swiatowy-rekord-guinessa No i tak się kręci dalej . Trzymaj nutę za dobry komentarz. https://www.youtube.com/watch?v=Rp0a4qM8rhE
 • @alek.san 12:22:54
  To strzelanie wyrwali i zmienili kontekst jego wypowiedzi i dali wszelkoego rodzaju Niechcikom oręż do walki. Fakt, że nie jest to miecz, a unurzany w gó..nie kołek, ale im to nie przeszkadza.

  Jeśli piszesz, że JKM nie krytykuje mafii urzędniczej i pijawek budżetowych w postaci np. spółek węglowych, oznacza, że marne masz o nim pojęcie.
 • Kukiz kłamie
  JKM chce strzelać do bandytów, a nie do górników.

  Kukiz kłamie, a ponieważ kłamstwo pochodzi od szatana, to Kukiz nie ma nic wspólnego z Bogiem. Podobnie Nichcik.
 • @Nichcik 12:55:51 Oby
  Pisze pan, że to może być pańska ostatnia notka. Oby tak się stało, bo matactwa, kłamstwa i łgarstwa w pańskim wykonaniu są kolosalne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031