Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
574 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Prof.Wolniewicz:Bronisław Komorowski zdrajcą sprawy polskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radykalna, i twarda opinia wymagająca szerokiego komentarza. / Od siebie muszę dodać: O losie Polski, i zbliżających się wynikach wyborów nie zdecyduje urna wyborcza, i nie karta wyborcza.

O losie Polski, i wynikach wyborów, zdecydują umysły i serca Polaków, oraz to, co się wydarzy po wyborach.

Polska jest w stanie wojny medialnej, a nie było jeszcze wojny, o rozstrzygnięciu której zadecydowałaby karta wyborcza. Liczy się siła i podstęp. - To nam szykują.- Jeśli sobie tego nie uświadomimy, przegramy wybory i stracimy Polskę. - O tym będzie ta notka.

Bronisław Komorowski: Nie da się zrozumieć, i w pełni przeżyć historii bez znajomości historii Żydów polskich. Wynika to nie tylko z wielowiekowej obecności Żydów na naszych ziemiach, ale i ze znaczenia społeczności żydowskiej w wielu dziedzinach polskiego życia. / ... / Nie da się również zrozumieć historii Żydów, bez znajomości historii Polski. / ... / także dlatego, że to polscy Żydzi odegrali ogromną rolę w zbudowaniu współczesnego państwa Izrael. Warto przypomnieć to, że prawie połowa członków pierwszego Knesetu mówiła po polsku. Dlatego odczuwam wielką satysfakcję, że mogę dzisiaj razem z prezydentem państwa Izrael, panem Rywlinem, wspólnie otworzyć ekspozycję stałą w Muzeum Historii Żydów Polskich. / ... / Muzeum przed którym jesteśmy stanowi wymowny znak zmian zachodzących w naszym kraju po odzyskaniu 25 lat temu wolności. Bez polskiej wolności, to Muzeum w takim kształcie powstać by nie mogło. / ... /  

Cieszę się że otwieramy dzisiaj wystawę w Muzeum, które nosi piękną nazwę POLIN. / POLIN to   "Tu odpoczniesz" , bo tak w języku hebrajskim Żydzi nazywali dawną Polskę.

Jakie Muzeum, i jaki projekt otwarto, najlepiej opowie sama historia.

1918 Rok: Żydzi przygotowali swoje delegacje na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, i zdecydowani byli uzyskać na niej zwycięstwo nad Polską. Jeszcze przed przyjazdem delegacji polskiej do Paryża, w dniu 11.XI.1918 r. przedstawiciela Polski w Paryżu hrabiego Ksawerego Orłowskiego odwiedził Żyd francuski Maurycy Rotshield i zagroził:

"Jeśli na Kongresie oficjalnym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej będzie ten były od miasta Warszawy, członek Dumy Państwowej Rosyjskiej, który zyskał wszechświatowy rozgłos jako zajadły antysemita (chodziło o Romana Dmowskiego),to cały Izrael i on sam, będą uważali taką nominację za policzek wymierzony w twarz całego ich narodu, i stosownie do tego postąpią.

Hrabia Orłowski powinien wiedzieć, że wpływy żydowskie na postanowienia Kongresu są bardzo wielkie. Niech wie z góry, i uprzedzi kogo należy, że kiedy Polska będzie reprezentowana przez tego pana, to Izrael zastąpi drogę ku wszystkim jej celom, a one są nam znane (...).

Wy nas znajdziecie na drodze do Gdańska, na drodze do Śląska Pruskiego i Cieszyńskiego, na drodze do Lwowa, na drodze do Wilna, i na drodze wszelkich waszych projektów finansowych. Niech pan hrabia to wie, i stosownie do tego postąpi." Andrzej Leszek Szcześniak "JUDEOPOLONIA" str.24

Kontynuacja tematu >>> //nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie

Fot. YouTube 

01.04.2015 / wPolityce.pl: Poważny kandydat w tych wyborach jest tylko jeden. Jest nim Andrzej Duda — powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Najwyższy Czas” prof. Bogusław Wolniewicz.

Jak podkreślił, kandydat „poważny” musi spełniać dwa warunki, .... Musi mieć szanse na wybór i kwalifikacje na prezydenta. Pozostali kandydaci albo nie mają szans albo nie mają kwalifikacji. Albo nie mają ni tego ni tamtego — stwierdził Wolniewicz.

Jak podkreślił nie jest osobiście bezkrytycznym entuzjastą Andrzeja Dudy, ale w jego ocenie jest to „człowiek rozumny i przyzwoity”.

Był wiceministrem, jest posłem do Parlamentu Europejskiego, pracował też w Kancelarii Prezydenta RP. Jest więc obyty z mechanizmami sprawowania władzy. — mówił profesor.

Wiem natomiast, że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej, i że prezydentem być nie powinien. - To mi wystarczy by głosować na Andrzeja Dudę.

Wolniewicz został także zapytany o start pozostałych kandydatów, którzy reprezentują nurt antysystemowy.

Uważam ten start za błazeństwo. Nie słucham wcale co gadają. Są tam nawet ludzie rozsądni, jak Grzegorz Braun, którego cenię za odwagę i wytrwałość w walce. A tu niepotrzebnie się ośmiesza. W sumie jest to folklor wokół wyborczy — podkreślał

Jednocześni podkreślał, że mimo, iż ci kandydaci mają małe poparcie to mają niezaprzeczalne atuty : Każdy z nich jest lepszy niż Komorowski -  podsumował profesor. 

<>

"Komorowski  zdrajcą sprawy Polskiej" / Radykalna, i twarda opinia wymagająca szerokiego komentarza. / Od siebie muszę dodać: O losie Polski, i zbliżających się wynikach wyborów nie zdecyduje urna wyborcza. - O losie Polski i wynikach wyborów zdecydują umysły Polaków.

Polska jest w stanie wojny medialnej, a nie było jeszcze wojny, o rozstrzygnięciu której zadecydowałaby karta wyborcza. Liczy się siła i podstęp.  - To nam szykują. -  Jeśli sobie tego nie uświadomimy, przegramy wybory i stracimy Polskę. - O tym będzie ten komentarz.

Ta twarda i radykalna opinia prof. Wolniewicza, a zapewne dużej części opinii publicznej, jest szokująca. -  Dlatego wymaga objaśnienia, i uzupełnienia.

Prof. Wolniewicz jest znanym krytykiem i znawcą stosunków polsko-żydowskich, i relacji polsko-żydosyjonistycznych, z którymi Polska i Polacy borykają się od początku powstania ruchu syjonistycznego powstałego na początku XIX w., a cele którego stały w sprzeczności z interesami odradzającego się Państwa Polskiego, i Polaków, po 123 latach rozbiorów, co bardzo ciekawie i obszernie opisał w swej książce "JUDEOPOLONIA" dr. Andrzej Szcześniak. - Dzisiaj mamy recydywę problemu, przed którym stanęli politycy polscy przed rokiem 1918. Wtedy problem ten nazywał się "JUDEOPOLONIĄ" - Była to próba utworzenia na ziemiach polskich państwa żydowskiego, lub państwa żydowskiego, wewnątrz Państwa Polskiego.- To z czym mamy do czynienia dzisiaj roboczo nazwałem terminem "POLIN".

"POLIN" jest wierną, zmodernizowaną kopią projektu "JUDEOPOLONIA", dostosowanego do czasów współczesnych. - "POLIN" jest też próbą powielenia przedwojennego projektu "Międzymorza" marszałka Piłsudskiego  , o czym pisze portal wPolityce.pl - Z tym, że nie pod naszym polskim zarządem, tylko pod zarządem Żydoamerykańskiego-Syjonizmu.

Gdybyśmy nałożyli na siebie mapy przedwojennego projektu "JUDEOPOLONIA", i mapy projektu "MIĘDZYMORZA" Józefa Piłsudskiego, ze zdziwieniem stwierdzli byśmy, że terytorium którego dotyczą obydwa projekty prawie że się pokrywają.

Dlatego współczesne "POLIN" usiłuje się nam "sprzedać" jako projekt "MIĘDZYMORZA", ... nie mówiąc, kto w tym projekcie, a raczej, że to nie my mamy w tym projekcie pełnić rolę "gospodarza". - Planuje się, że rolę tą odgrywać będą Żydo-Syjoniści. - Dlatego tak ważne jest, kto po wyborach (nie w wyborach, po wyborach), zostanie prezydentem Polski. Czy zostanie nim "zdrajca sprawy polskiej", jak pisze prof. Wolniewicz, czy też osoba, "Prezydent, z sercem po polskiej stronie", ... kimkolwiek by nie był.

Kontynuacja tematu "JUDEOPOLONIA" tutaj //nichcik.neon24.pl/post/120911,slowo-na-wielkanoc-pozwolcie-ze-imam-wam-to-opowie

<>

 Prof. Wolniewicz:  Wiem że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej- powiedział profesor - i że prezydentem być nie powinien. - dodał.

Bronisław Komorowski jest nie tylko "zdrajcą sprawy polskiej", jest lobbystą i agentem wpływu "sprawy żydowskiej", a konkretyzując "sprawy żydo-syjonistycznej" - TRZEBA TO UMIEĆ ROZRÓŻNIĆ - a w większości nie umiemy! - Dlatego, gdy prof. Wolniewicz na YouTube wyżej powiedział:

"Kochani, kto nas atakuje? To pytanie podstawowe! ... Ja tu powiem coś, czego nie jestem pewny, że będzie wyrażało opinię wszystkich Państwa. Na pewno wyrazi opinię części z Państwa. I dlatego będę to mówił w liczbie pojedynczej, tylko za siebie, jak ja to widzę. Gdyby ktoś odpowiedział na pytanie "Kto nas atakuje?", ... Żydzi!,  ... (oklaski zebranych, prof. Wolniewicz podnosi rękę chcąc przerwać), to by nie była (profesor przerywa i mówi)  ... Nie słuchacie mnie do końca! To by nie była odpowiedź trafna! Bo tak ogólnie nie wolno sprawy stawiać!"

- Dlatego gdy na YouTube prof. Wolniewicz powiedział "co powiedział", zebrani klaszczą, nie rozumiejąc, co profesor Wolniewicz miał na myśli.

Prof. Wolniewicz miał na myśli, że atakuje nas zagraniczne lobby ruchu syjonistycznego, którego lobbystą i agentem wpływu jest kandydat na prezydenta Bronisław Komorowski.

Dlatego prof. Wolniewicz, w wywiadzie dla tygodnika "Najwyższy Czas", powiedział:   "Wiem że Bronisław Komorowski jest zdrajcą sprawy polskiej, ... i że prezydentem być nie powinien."   -   Taka jest moja osobista opinia o powodzie, i wypowiedzi prof. Wolniewicza.

o  Uzasadnienie, i częśćdalsza komentarza w przygotowaniu / Można też wyszukać we wcześniejszych notkach.

<>

Komu zaufać w wyborach? Prof. Wolniewicz odpowiada!- Opublikowany 23 maj 2014 -fragment filmu Bogusław Wolniewicz Wybrane odpowiedzi, Warszawa 23 04 2014, cz 3

 

 

KOMENTARZE

 • Nieposłuszeństwo
  .
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-tadeusza-cichockiego-2015-04
 • @Czartoryski 07:14:53
  Ja to napisałem "mniej urzędowo".

  http://nichcik.neon24.pl/post/121005,planuja-wsadzic-3-4-mln-polakow-za-drut-kolczasty

  *** Myślę że warto zakończyć temat przypomnieniem: Fałszerstwo wyborcze nie jest procedurą konstytucyjną, a "rozkazy" wydawane przez, i osoby wyłonione w sfałszowanych wyborach nie są pełnoprawnymi przedstawicielami suwerena jakim jest Naród Polski. Każdy obywatel ma "powszechny obowiązek" obrony państwa i zasad zawartych w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

  Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam tych praw i obowiązków bronić w walce z jakimkolwiek uzurpatorem, któremu zamarzyłoby się zawłaszczyć sobie jakikolwiek urząd w Państwie Polskim. - Zwracajmy na to uwagę, bo mam wrażenie, że zanosi się na referendum "3 x Bronek" ( Zgoda! - Zgoda! - Zgoda!, ... bo jak nie to? ), ... dokładnie takie, jak to zrobiono w referendum 1947 roku.*
 • Prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak o tzw. "prof." Bartoszewskim"
  >> https://www.youtube.com/watch?v=rWbSRinxfE8

  Prof. dr hab. Jerzy Robert Nowak zapowiedź serii odcinków z wykładu
  obnażającego kłamstwa Grossa >> http://wyborcza.pl/1,75478,4985710.html
 • prof. Bogusław Wolniewicz o radiu Maryja
  .
  2002 rok w programie Pospieszalskiego >> https://www.youtube.com/watch?v=04IdSZ4p-QM
 • Sprawa tragedii smoleńskiej ustawi „bardzo mocno” kampanię prezydencką
  .
  >> http://wpolityce.pl/polityka/239967-hofman-o-1004-to-jedno-z-najpowazniejszych-oskarzen-wobec-prezydenta-komorowskiego

  Wybory prezydenckie zadecydują o tym, który z potencjalnych generałów będzie zarządzał polską armią.

  >> https://www.youtube.com/watch?v=Hs5uKm9byJ4

  Czy będzie to generał, który nie potrafi planować, jest fajtłapą, nie umie się zachować w odpowiedniej sytuacji i włazi na krzesło,

  >>

  ... czy będzie to przedstawiciel obozu, z którego wywodził się lider trafnie przewidujący przyszłość w kwestiach bezpieczeństwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31