Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
573 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Andrzej Duda powinien mieć ochronę lepszą niż ma Kaczyński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

@Radosław K 19:53:16... a może Radosław S. / Duda nadepnął na odcisk możnym tego świata, dlatego wrzutka Lisa i Twoja ma tworzyć atmosferę uzasadniającą zamach na kandydata PiS. / "Pseudo prawicowy", ... a w swej istocie syjonistyczny.

 
 
1000 głosów na sekundę (!) dla Komorowskiego

>> http://nichcik.neon24.pl/post/118981,1000-glosow-na-sekunde-dla-komorowskiego

Kandydaci na prezydenta: Faworyt raczej jeden, Andrzej Duda (PiS)

05.02.2015 / Wp.pl: Do tej pory chęć wzięcia udziału w wyborach ogłosiło ośmiu kandydatów i dwie kandydatki. W czwartkowe popołudnie swój start w wyborach prezydenckich ogłosił Bronisław Komorowski.- Zamierzam ubiegać się ponownie o urząd prezydenta. Zachęcają mnie do tego wysokie oceny mojej pracy i społeczna akceptacja, która ma ponadpartyjny charakter - powiedział sam zainteresowany.

WYNIKI OCEN http://wiadomosci.wp.pl/gid,17233195,gpage,10,img,17234563,kat,1342,title,Kandydaci-na-prezydenta-Polski,galeria.html * Wyniki sprzed konwencji kandydata PiS Andrzeja Dydy

Andrzej Duda PiS............ Na TAK 71% < > Na NIE 29%

Grzegorz Braun............... Na TAK 50% Na NIE 50%

Korwin-Mikke .................... NaTak 40% NaNIE 60%

Marian Kowalski ................ NaTak 38% Na NIE 62%

Magdalena Ogórek SLD .. Na TAK 32% Na NIE 68%

Jacek Wilk (KNP) .............. Na TAK 16% Na NIE 84%

Komorowski ........................ NaTAK 10% Na NIE 90%

Janusz Palikot .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

Anna Grodzka .................... Na TAK 6% Na NIE 94%

Jarubas (PSL)................... Na TAK 6% Na NIE 94%

* Wyniki mogą ulec zmianom 
 
 • @red. Nichcik 19:05:55  Metoda manipulacji wynikami opracowana w zespole trolli opłacanych przez PiS jest stosowana od dawna. PiS traktuje wyborców jako idiotów, dlatego też zastosowało swoją metodę dla stworzenia filmiku pokazującego jak PiS fałszuje sondaże.
  Cały ten sondaż "Andrzej Duda PiS............ Na TAK 71% < > Na NIE 29% Grzegorz Braun............... Na TAK 50% Na NIE 50% Korwin-Mikke .................... NaTak 40% NaNIE 60% Marian Kowalski ................ NaTak 38% Na NIE 62%"został sporządzony przez POLIN, i jest marzeniem zdrajców Polski opłacanych przez braci z Blliskiego wschodu.
  W Polsce pamiętamy, jak ojciec żony Dudy karcił Polaków, że w Kielcach zabili swego Pana, rabina. Pollin niech Duda buduje w kraju bliskim jego sercu w Izraelu, Wara mu od naszej ojczyzny. Polska dla Polaków, nie dla Dudy.
 •  
 • @Radosław K 19:53:16
 • Was już z propagandą porąbąło całkowicie .https://www.youtube.com/watch?v=7h_esvf-jtM Ciekawe dlaczego mam popierać człowieka nie sprawnego intelektualnie ?.
 •  
 •  
 • @Radosław K 19:53:16... a może Radosław S.
  "W Polsce pamiętamy, jak ojciec żony Dudy karcił Polaków, że w Kielcach zabili swego Pana, rabina. Pollin niech Duda buduje w kraju bliskim jego sercu w Izraelu, Wara mu od naszej ojczyzny. Polska dla Polaków, nie dla Dudy."

  - Myślę, że Andrzej Duda powinien dostać ochronę lepszą od tej jaką ma Kaczyński. / Duda nadepnął na odcisk możnym tego świata, dlatego wrzutka Lisa i Twoja ma tworzyć postawę pod zamach na kandydata PiS r   >>> http://nichcik.neon24.pl/post/120295,wycieklo-przemowienie-komorowskiego-na-rocznice-10-04-10

KOMENTARZE

 • W wielu rejonach liczba głosów nieważnych przekroczyła liczbę głosów ważnych!
  Państwowa Komisja Wyborcza pozytywnie opowiedziała na apel siedemnastu naukowców i ogłosiła w połowie marca wyniki listopadowych wyborów samorządowych. Szkoda, że nie zrobiła tego wcześniej oraz że nie są to wciąż jeszcze wyniki pełne - brakuje ich wciąż dla Mazowsza. Tym niemniej ogłoszone dotąd rezultaty mogą być podstawą do analizy przebiegu ostatnich wyborów samorządowych, w tym zwłaszcza dużej liczby głosów nieważnych. Już pobieżny przegląd wyników budzi wiele wątpliwości co do rzetelności wyborów.

  W ogłoszonych rezultatach najbardziej niepokojący jest nie tyle wysoki odsetek głosów nieważnych, co ich nieregularny rozkład. Dlaczego w jednych rejonach wyborcy relatywnie dobrze wypełniali karty do głosowania, a w innych nie? Dla przykładu różnica między województwem podlaskim a wielkopolskim pod względem liczby głosów nieważnych wynosi aż 8 %. Dlaczego wyniki badania exit poll robionego przez Ipsos w jednych województwach były prawidłowe, a w innych aż tak znacząco odbiegały od ogłoszonych oficjalnie rezultatów?

  Zejście z analizą na poziom okręgów prowokuje do jeszcze bardziej niepokojących pytań. Okazuje się bowiem, że w wielu rejonach liczba głosów nieważnych przekroczyła liczbę głosów ważnych! Dla przykładu w okręgu nr 5 w gminie Osieczna w wyborach do sejmiku oddano 320 głosów ważnych, a głosów nieważnych aż 406. Kandydaci PSL zdobyli tam 35%. Z kolei w gminie Poniec aż w czterech na pięć okręgów liczba głosów nieważnych przekroczyła 50%.

  Zdumiewające wydają się różnice w liczbie głosów nieważnych odnotowanych przez komisje w sąsiadujących ze sobą obwodach. Dla przykładu w gminie Powidz, w której były dwa obwody, w jednym było 23% głosów nieważnych, a w drugim aż 55%. Trudno doszukać się przyczyny aż tak dużej różnicy w charakterystyce socjologicznej lokalnej społeczności. Podejrzenia budzą także obwody, w których liczba głosów nieważnych była nienaturalnie niska lub nie było ich wcale. Dla przykładu w gminie Pieszyce w sześciu na siedem obwodów liczba głosów nieważnych oscylowała w granicach dwudziestu kilku procent, natomiast w jednym z nich, w Zespole Szkół Pieszyce oddano 610 głosów i wszystkie okazały się ważne. I znów niespodzianka: PSL osiągnęło tam zdecydowanie lepszy wynik.

  Istnieje wreszcie grupa obwodów, w których jedna partia uzyskała zgoła astronomiczny wynik, znaczne lepszy niż w wyborach cztery lata temu. Przykładem może być komisja obwodowa we Wzdole Rządowym, gdzie na 1170 oddanych głosów kandydaci PSL uzyskali 1013, co stanowi 87%, wobec 11% dla PiS i PO razem.

  Powyższe przykłady, a także wiele innych, muszą skłaniać do ponowienia pytania o poziom rzetelności ubiegłorocznych wyborów w niektórych częściach Polski. Tym większe zaniepokojenie budzi wycofanie się przez przewodniczącego PKW, sędziego Wojciecha Hermelińskiego z zapowiedzi losowego przebadania głosów nieważnych. Jednak największe obawy musi budzić zmiana decyzji podjętej jeszcze przez poprzedni skład PKW, który nakazał przechowywanie głosów. Sędzia Hermeliński w wywiadzie dla Rzeczpospolitej 12.03.2015 powiedział: „Poprzednia Komisja podjęła taką decyzję ale ona wcale nie musiała być honorowana przez wójtów, burmistrzów, prezydentów, którzy głosy przechowują. Ślą do nas listy, co z nim zrobić. Odpowiadamy, że mają stosować się do przepisów, które ich obowiązują, czyli nie można wykluczyć, że głosy są niszczone”.

  Innymi słowy PKW najpierw opóźniła ogłoszenie zbiorczej informacji o wynikach wyborów o ponad trzy miesiące, a gdy już to zrobiła, i gdy okazało się, że budzą one liczne wątpliwości, dała przyzwolenie na niszczenie głosów. Pozostaje zapytać, którym to wójtom, burmistrzom i prezydentom tak spieszy się do niszczenia głosów? I co robi PKW by zapobiec niszczeniu ewentualnych dowodów przestępstw wyborczych?

  Trudno nie odnieść wrażenia, że przy całkowitej bierności władz RP, które uznały zmianę składu PKW za wystarczający sposób rozwiązania wyborczego skandalu, zmierzamy teraz do jego zamiecenia pod dywan. Towarzyszą temu opisywane przez sędziego Hermelińskiego problemy PKW z uzyskaniem dodatkowych środków finansowych na przygotowanie tegorocznych podwójnych wyborów. Wiadomo już, że w majowych wyborach prezydenckich, głosy będą liczone w taki sam sposób jak przed dwudziestu pięciu laty, kiedy komputery były obecne tylko w nielicznych polskich domach, a o istnieniu internetu wiedzieli tylko ludzie zainteresowani technologicznymi nowinkami. To żałosna wizytówka niemocy państwa polskiego w tak prestiżowej kwestii jak wybór prezydenta RP.

  Problem jaki ma młoda polska demokracja z ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi wymaga podjęcia działań o charakterze nadzwyczajnym. Władze RP powinny rozważyć nie tylko powołanie interdyscyplinarnego zespołu naukowców, który zająłby się szczegółowym zbadaniem wyników wyborów, ale także uniemożliwić niszczenie zachowanych kart do głosowania i przyjąć ustawę o ich ponownym przeliczeniu.

  W kraju takim jak Polska, który ma fatalną tradycję jeśli chodzi o rzetelność przeprowadzania wyborów, nie wolno nam przejść do porządku dziennego nad tak poważnymi wątpliwościami jak te, które rodzi lektura danych ogłoszonych ostatnio przez PKW. Nie można wciąż patrzeć na tę sprawę – jak czyni to niestety część komentatorów – przez pryzmat korzyści i strat tej czy innej partii. Na lekceważeniu transparentności aktu wyborczego traci bowiem cały demokratyczny ład polityczny, którego wiarygodność została w oczach wielu obywateli mocno zachwiana.

  Prof. Jacek Czaputowicz, politolog z UW

  Prof. Antoni Dudek, politolog z UKSW

  Prof. Antoni Kamiński socjolog z ISP PAN

  >>> http://wpolityce.pl/polityka/237502-wyniki-ogloszono-watpliwosci-zostaja-w-wielu-rejonach-liczba-glosow-niewaznych-przekroczyla-liczbe-glosow-waznych
 • --------- JEDNO PYTANIE
  ---- KTO z listy kandydatów -jest z mniejszości żydoskiej a kto Polak ??
 • BRAK MŁODYCH KOBIET W POLSCE!!!
  BRAK MŁODYCH KOBIET W POLSCE!!!

  Niestety to jedyny sposób poinformowania społeczeństwa o dokonywanym "holokauście" na Polakach. Na pewno nie dowiedzią się państwo tego w żydo-mediach. Jeżeli chcą państwo pomóc prosimy o poinformowanie o tym znajomych lub o przesłanie linku do tej strony:
  https://www.facebook.com/pages/Brak-M%C5%82odych-Kobiet-W-Polsce/636136956518166
  Z góry dziękuję
  Kamil Bednarz
 • @ninanonimowa 13:10:42
  "KTO z listy kandydatów -jest z mniejszości żydoskiej a kto Polak ??"

  - Z tego co wiem, Duda to "Prawdziwy Polak", który jak mówi "cwany Lis" chciał recytować wiersze teścia. / Ale to propaganda. Ja nigdy nie zgadzałem się z teściem. - Zawsze i tylko interesowała mnie tylko córka. (:
 • @red. Nichcik 22:17:18
  Witaj niestety chciałem ocenić , ale się nie da .Ktoś grzebie w oprogramowaniu tego portalu .Pozdrawiam smutno .
 • @Repsol 22:24:54
  Witaj , mam coś (:

  >> http://nichcik.neon24.pl/post/120355,autor-charli-e-kornhouser

  Pozdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930