Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
574 posty 1583 komentarze

"Medytacje red. Nichcika"

Nichcik - "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw."

Wybory Prezydenta: SLD wystawi Jana Pietrzaka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zagadkowy jak Miller. Szef SLD sugeruje, że kandydat Sojuszu na prezydenta będzie… spoza partii ... Myślę, że wystawią Pana Jana Pietrzaka, co sobie i SLD z całego serca rzyczę. - To dobry kandydat, z "Sercem po polskiej stronie"


 

wPolityce.pl: Miller na briefingu zorganizowanym w siedzibie SLDpodkreślił, że rozmowa dotyczyła zarówno kalendarza wyborczego, jak i osoby, która miałaby w wyborach prezydenckich reprezentować „nie tylko SLD, ale całą lewicę”.

Miller dodał, że na sobotnim posiedzeniu Rady Krajowej, Sojusz będzie mógł „podać szczegóły” w tej sprawie.

 

Pytany, jakich kandydatów SLD bierze pod uwagę, Miller odparł, że „dobrych” oraz że jest to „dosyć szeroka paleta nazwisk”. Dodał, że nie chce na razie mówić o konkretnych osobach; powtórzył to także, dopytywany, czy mógłby to być Ryszard Kalisz. Jak mówił,

... SLD rozpatruje możliwość, by kandydatem na prezydenta był ktoś „niekoniecznie ściśle związany z SLD. - Według Millera, nie został jeszcze wybrany szef kampanii do wyborów prezydenckich.

Myślę, że w sobotę posuniemy się o kolejny krok, jeśli chodzi o przygotowanie wyborów prezydenckich. Jestem przekonany, że nazwisko naszej kandydatki czy kandydata na prezydenta Rzeczypospolitej, będziemy mogli podać jeszcze w tym roku  — zaznaczył lider Sojuszu.  

 

Proszę się nie krępować!

POPIERAM KANDYDATURĘ JANA PIETRZAKA, JAKO KANDYDATA SLD NA PREZYDENTA POLSKI (:

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031